Pályaorientációs nap (2021. okt. 12.)

Egész délelőttöt átfogó foglalkozássorozat keretén belül ismerkedtek a tanulók különböző szakmákkal, foglalkozásokkal. A tanórán, az iskolán kívüli ismeretszerzés került a fókuszba ezen a napon.
A tanulók életkori sajátosságait figyelembe véve terveztük a programokat, helyszíneket. A kellemes, őszi időben nagyon tartalmas, élvezetes időtőltés mellett, hasznos ismereteket is szereztek diákjaink.
Az osztályok programjainak helyszínei: Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum, Fővárosi Állat- és Növénykert, KSH könyvtár, Aeropark, Rendőrpalota, BABtér, Szamos Csokimúzeum, Szabó Ervin Könyvtár, Gül baba türbéje
Az iskolában kihelyezett foglalkozásokat tartott a rendőrség, szülők, diákok készültek szakmák bemutatásával, interaktív csoportmunkában vehettek részt tanulóink.