Tagozati gyűlés

2024. febr.1-jén, 2-án tagozati gyűlés keretében értékeltük alsós és a felsős diákjaink 1. félévben elért eredményét. Dicséretben részesültek az iskolai, kerületi, területi, országos versenyeken eredményesen szereplők, a félévi tanulmányaikat négy vagy annál több tantárgyi dicsértettel zárók, az Aranytoll – példás füzetvezetés pályázat díjazottjai:
ALSÓ TAGOZAT
írás füzet
1. évfolyam arany-Burján Konrád 1.c, ezüst- Fukcius Brúnó 1.b, bronz- Kárpáti Vilmos 1.a
2. évfolyam arany- Szabadits Izabel 2.b, ezüst-Pintér Bori 2.b, bronz- Lévai Eszter 2.a
olvasás füzet
2. évfolyam: arany- Tófalvy Kinga 2.c, ezüst- Deli Méda 2.a, bronz- Pintér Bori 2.b
3. évfolyam: arany- P. Tóth Sára 3.a, ezüst- Kelemen Boglárka 3.a, bronz- Burján Blanka 3.c
4. évfolyam: arany- Grand Anni 4.b
magyar nyelvtan füzet
2. évfolyam: arany- Deli Méda 2.a, ezüst- Babrián Mici 2.a, bronz- László Liza 2.b
3. évfolyam: arany- Heller Noel 3.a, ezüst- Bernáth Bogi 3.c, bronz- Kiefer Nóra 3.b
4. évfolyam: arany- Vanderlik Zita 4.b, ezüst- Hárshegyi Ilma 4.a, bronz- Karácsony Dóra 4.a
matematika füzet
1. évfolyam: arany- Tordai- Huszár Valéria 1.a, ezüst- Istenes Péter 1.c, bronz- Szabó Eszter 1.a
2. évfolyam: arany- Deli Méda 2.a, László Liza 2.b, ezüst- Tófalvy Kinga 2.c, bronz- Babrián Mici 2.a, Király Szofi 2.c
3. évfolyam: arany – Kodácsi Áron 3.b, ezüst- Heller Noel 3.a, bronz- Tóth Adél 3.c
4. évfolyam: arany- Németh Szofi 4.c, ezüst- Hárshegyi Ilma 4.a, bronz- Li Muge 4.b
környezetismeret füzet
3. évfolyam: arany- Mednyánszky Áron 3.a, ezüst- Kodácsi Áron 3.b, bronz- Burján Blanka 3.c
4. évfolyam: arany- Hárshegyi Ilma 4.a
angol füzet
3. évfolyam: arany- Pattantyús Hanna 3.b, ezüst- Fülöp Hanna 3.c, bronz- Turi Dorottya 3.b, P. Tóth Sára 3.a
4. évfolyam: arany-Hárshegyi Ilma 4.a, ezüst- Németh Szofi 4.c, bronz- Keresztény Olga 4.a
FELSŐ TAGOZAT
matematika füzet
5. évfolyam: arany- Babajafaridemneh Nazgol 5.a, ezüst- Oroszlán Balázs 5.c, bronz- P. Tóth Ádám 5.a
6. évfolyam: arany- Poczai Lili 6.a, ezüst- Hetényi Nóra 6.b, bonz- Juhász Bodony 6.c,
7. évfolyam: arany- Hammer Vince 7.b, ezüst- De La Casse Natália 7.b, bronz- Szepesi Mia Korina 7.b
8. évfolyam: arany- Schilling Csenge 8.a, ezüst- Kafer Jázmin 8.c, bronz- Keresztény Róza 8.b
angol füzet
5. évfolyam: arany- Timkó Olívia 5.b, ezüst- Torma Dorottya 5.b, bronz- Juhász Sarolta 5.b
6. évfolyam: arany- Fehér Júlia 6.b, ezüst- Zsoldos Dorka 6.a, bronz- Dandé Abigél 6.b
7. évfolyam: arany-Fejér Jázmin 7.c,  ezüst- Demeter Zláta 7.b
8. évfolyam: arany- Sipos -Thuma Flóra 8.b, ezüst- Palágyi Lelle 8.b, bronz- Czudar Luca 8.c
magyar irodalom füzet
5. évfolyam: arany- Shevchuk Annabella 5.c, ezüst- Borsos Izabella 5.c, bronz-  Tőkey Alíz 5.b
6. évfolyam: arany- Medveczky Lea 6.a, ezüst- Füzesséry Nelli 6.a, bronz- Dandé Abigél 6.b
7. évfolyam: arany- Al Salti Maria Hazar 7.c, ezüst- fejér Jázmin 7.c
magyar nyelvtan füzet
5. évfolyam: arany- Faragó Balázs 5.a, ezüst- Shevchuk Annabella 5.c, bronz- Kuttor György 5.c
6. évfolyam: arany- Medveczky Lea 6.a, ezüst- Zsoldos Dorka 6.a, bronz-Sándor Eszter 6.b
7. évfolyam: arany- Fejér Jázmin 7.c, ezüst- Al Salti Maria Hazar 7.c
magyar nyelv és irodalom füzet
8. évfolyam: arany- Mihók Emma 8.c, ezüst- Sipos -Thuma Flóra 8.b, bronz- Vaszilievits- Sömjén Róza 8.c
történelem füzet
5. évfolyam: arany- Faragó Balázs 5.a , ezüst- Shevchuk Annabella 5.c, bronz- Tőkey Aliz 5.c
6. évfolyam: arany- Zsoldos Dorka 6.a, ezüst- Morvai Szonja 6.a, bronz- Kovács Kristóf 6.a
7. évfolyam: arany- Kormos Olívia 7.b, ezüst- Szepesi Mia Korina 7.b, bronz- Solti Lola 7.b
8. évfolyam: arany Schilling Csenge 8.a, ezüst- Bender Csilla 8.b, bronz- Latyák Laura 8.b, Czudar Luca 8.c
természettudomány füzet
5. évfolyam: arany – Juhász Sarolta 5.b, ezüst- Shevchuk Annabella 5.c, bronz- Faragó Balázs 5.a
6. évfolyam: arany- Szabó Luca 6.c, ezüst- Medveczky Lea 6.a, bronz- Füzesséry Nelli 6.a
kémia füzet
7-8. évfolyam: arany- Mihók Emma 8.c, ezüst- Demeter Zláta 7.b, bronz- Turmezei Viktória 8.c
biológia füzet
7-8. évfolyam: arany- Mihók Emma 8.c, ezüst- Surányi Alíz 8.a, bronz-  Nagy Flóra 8.b
földrajz füzet
7. évfolyam:arany- De La Casse Natália 7.b, ezüst- Fejér Jázmin 7.c
8. évfolyam: arany- Vaszilievits-Sömjén Róza 8.c, ezüst- Keresztény Róza 8.b, bronz- Schilling Csenge 8.a
Kerekes Bonifác 7.c osztályos diákunk  “A 2023/2024-es tanév első félévében LEGEREDMÉNYESEBBEN VERSENYZŐ TANULÓ” elismerésben részesült.
Gratulálunk a kiemelkedő  verseny- és tanulmányi eredményekhez, az Aranytoll – példás füzetvezetés pályázat díjazottjainak!