Ballagás

A ballagás iskolánk életében az egyik legfelemelőbb ünnepség, végzős diákjaink búcsúja iskolájuktól, osztálytársaiktól, a pedagógusok elköszönése tanítványaiktól.

Az Áldás Iskolában az elmúlt nyolc évben arra törekedtünk, hogy pallérozzuk diákjaink tudását, szilárd értékeket közvetítsünk, megtanítsuk, hogyan érdemes közösségben együtt élni, tevékenykedni.

63 nyolcadikostól búcsúztunk jún. 21-én: 56-an gimnáziumban 7-en technikumban folytatják tovább tanulmányaikat.

Végzős diákjaink közül 12-en kitűnő, 5-en kiemelkedő, 4-en jeles eredménnyel zárták a tanévet, 11-en nevelőtestületi dicséretet kaptak. Hárman az Áldás Jó tanulója, jó sportolója elismerésben részesültek. Az év diákja címet a diákok szavazata alapján nyerte el egy tanuló, a tantestület véleménye alapján hárman az Év tanulói lettek. Nyolc éven át kitűnő diákjaink közül egy Az Áldás büszkesége elismerést vehette át. Jutalmazásban részesítettük diákjainkat közösségi és sport tevékenységükért, megköszöntük a szülők támogatását díszoklevéllel, elismerő oklevéllel.
“Az élet egy utazás.
Rajtunk múlik, hogy miképp haladunk:
csak áramlunk az árral,
vagy követjük saját álmainkat.
(Paulo Coelho)

VALÓSÍTSÁTOK MEG AZ ÁLMAITOKAT!