Működésünk


Eseménynaptár

vissza az oldal tetejére


A 2020/2021-es tanév rendje

Első tanítási nap: 2020. szeptember 1. (kedd)
Utolsó tanítási nap: 2021. június 15. (kedd)
Tanítási napok száma: 179 nap
I. félév zárása: 2021. január 22.
Tájékoztatók kiosztása: 2021. január 29-ig

Őszi szünet: 2020. október 26-tól 2020. október 30-ig
Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2020. október 22. (csütörtök)
Szünet utáni első tanítási nap: 2020. november 02. (hétfő)
Téli szünet: 2020. december 21-től 2021. január 1-ig
Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2020. december 18. (péntek)
Szünet utáni első tanítási nap: 2021. január 04. (hétfő)
Tavaszi szünet: 20210. április 1-től 2021. április 06-ig
Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2021. március 30. (kedd)*
Szünet utáni első tanítási nap: 2021. április 07. (szerda)
* 2021. március 31. nevelési értekezlet

Országos idegen nyelvi mérés 6. és 8. évfolyamon: 2021. május 19. (szerda)
Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyamon: 2021. május 26. (szerda)

Tanítás nélküli munkanapok (6 nap):
1. Szakmai értekezlet: 2020. szeptember 18. (péntek)
2. Pályaorientációs nap: 2020. október 13. (kedd)
3. Tantestületi értekezlet: 2020. december 12. (szombat – december 24. ledolgozása)
4. Félévi értékelő értekezlet: 2021. február 8. (hétfő)
5. Tantestületi értekezlet: 2021. március 31. (szerda)
6. DÖK nap: 2021. június 14. (hétfő)

Szülői értekezletek:
1. és 5. évfolyam (személyesen): 2020. szeptember 01. 17:00
2. és 6. évfolyam (online – kivéve a 2.a): 2020. szeptember 02. 17:00
3. és 7. évfolyam (online – kivével a 3.c és 7.c): 2020. szeptember 03. 17:00
8. évfolyam (személyesen): 2020. szeptember 04. 17:00
4. évfolyam (online): 2020. szeptember 07. 17:00

8. évfolyam: 2021. február 04. 17:00
1. és 5. évfolyam: 2021. február 10. 17:00
4. évfolyam: 2021. február 11. 17:00
3. és 7. évfolyam: 2021. február 15. 17:00
2. és 6. évfolyam: 2021. február 16. 17:00

1. és 5. évfolyam: 2021. május 10. 17:00
2. és 6. évfolyam: 2021. május 11. 17:00
3. és 7. évfolyam: 2021. május 12. 17:00
4. és 8. évfolyam: 2021. május 13. 17:00

vissza az oldal tetejére


Csengetési rend

óra sorszámaórai idejeszünet hossza
108:00-08:4515 perc
209:00-09:45 15 perc
310:00-10:45 15 perc
411:00-11:45 15 perc
512:00-12:45 10 perc
612:55-13:40 20 perc
714:00-14:45 15 perc
814:55-15:40 10 perc

vissza az oldal tetejére


Egyéni fogadóórák 2020-2021

névtanított tantárgyaktanított osztályokidőponte-mail-cím
Antal Józsefmagyar nyelv és irodalom5.ab, 6.ac, 8.aminden hónap első hétfő 6. óraantal.jozsef[kukac]aldassuli.hu
Bakonyi-Babos Beátatanító
3.b osztályfőnöke
3.b minden hónap első péntek 4. óra bakonyi-babos.beata[kukac]aldassuli.hu
Baloghné Szabó Idabiológia
testnevelés
8.d osztályfőnöke
munkaközösség-vezető
8.d
6.a
8.cd
minden hónap első szerda 3. óra szabo.ida[kukac]aldassuli.hu
Bánhidi Krisztina Helgatanító
1.a osztályfőnöke
1.a minden hónap első szerda 3. óra banhidi.krisztina[kukac]aldassuli.hu
Benderné Lőw Annatanító3.c minden hónap első hétfő 6. óra low.anna[kukac]aldassuli.hu
Bihaly Borbálatanító3.bminden hónap első csütörtök 2. órabihaly.borbala[kukac]aldassuli.hu
Bodgál Ritatanító1.a minden hónap első kedd 4. óra bodgal.rita[kukac]aldassuli.hu
Bödecs Kornéliaangol
5.b osztályfőnöke
5.b
6.b
7.ac
minden hónap első hétfő 3. óra bodecs.kornelia[kukac]aldassuli.hu
Cselényi Katalintanító
matematika
2.c
5.a
minden hónap első csütörtök 3. óra cselenyi.katalin[kukac]aldassuli.hu
Csintalan Tamásfizika7.abc
8.abcd
minden hónap negyedik hétfő 7. óracsintalan.tamas[kukac]aldassuli.hu
Dévényiné Hümpfner Mónikabiológia
kémia
természetismeret
DÖK-felelős
6.ab
7.abc
8.abcd
minden hónap első szerda 2. óra devenyi.monika[kukac]aldassuli.hu
Erdélyi Gabriellabiológia
földrajz
6.abc
7.abc
8.abcd
minden hónap első hétfő 6. óra erdelyi.gabriella[kukac]aldassuli.hu
Erdő Katalinangol1.abc
2.b
3.abc
4.ac
minden hónap első szerda 6. óra erdo.katalin[kukac]aldassuli.hu
Faddiné Zalavári Juliannatörténelem
ének
2.a
6.b
8.a
minden hónap első kedd 3. óra zalavari.julianna[kukac]aldassuli.hu
Fehér Erikatanító
2.b osztályfőnöke
2.b minden hónap első péntek 2. óra feher.erika[kukac]aldassuli.hu
Garamszegi Beátatanító4.c minden hónap első csütörtök 3. óra garamszegi.beata[kukac]aldassuli.hu
Gulyás Dénesvizuális kultúra5.abc
7.abc
8.abcd
minden hónap első hétfő 1. óra gulyas.denes[kukac]aldassuli.hu
Győriné Kerekes Zsanettmagyar nyelv és irodalom
dráma és tánc
Etika/Hit- és erkölcstan
5.c osztályfőnöke
munkaközösség-vezető
5.c
6.a
8.acd
minden hónap első hétfő 1. óra kerekes.zsanett[kukac]aldassuli.hu
Györk Krisztinatanító3.c minden hónap első hétfő 5. óra gyork.krisztina[kukac]aldassuli.hu
Harsányi Zsoltné tanító 1.b harsanyi.anna[kukac]aldassuli.hu
dr. Hetényiné Szabó Zsófiatanító
dráma
3.a
2.a
hetenyi.zsofia[kukac]aldassuli.hu
Juhászné Tancsa Tímeainformatika
etika/hit- és erkölcstan
technika
8.c osztályfőnöke
munkaközösség-vezető
3.c
6.ab
7abc
8.abcd
minden hónap első csütörtök 3. óra tancsa.timea[kukac]aldassuli.hu
Kádárné Sebők Tündetanító
testnevelés
4.a
6.b
8.b
minden hónap első szerda 7. óra sebok.tunde[kukac]aldassuli.hu
Kámánné Vajda Ildikó angol
8.b osztályfőnöke
munkaközösség-vezető
3.b
4.b
6.a
8.b
minden kedd16:00 vajda.ildiko[kukac]aldassuli.hu
Dr. Kapásné Fóris Beatrixtanító
2.c osztályfőnöke
2.c minden hónap első csütörtök 6. óra foris.beatrix[kukac]aldassuli.hu
Komló Gyöngyitanító
4.d osztályfőnöke
4.d minden hónap első hétfő 3. óra komlo.gyongyi[kukac]aldassuli.hu
Kovács Zsófiavizuális kultúra1.c
4.bd
minden hónap első kedd 6. óra kovacs.zsofia[kukac]aldassuli.hu
Lázár Gabriellaangol
7.b osztályfőnöke
4.bd
5.c
6.b
7.b
minden kedd 3. óra lazar.gabriella[kukac]aldassuli.hu
Major Zsuzsannaének-zene5.abc
6.abc
7.abc
8.abcd
minden hétfő 5. óra major.zsuzsanna[kukac]aldassuli.hu
Marosiné Zsilla Zsuzsannaangol
történelem
etika/hit- és erkölcstan
6.c osztályfőnöke
6.ac
8.cd
mindenszerda 5. óra zsilla.zsuzsanna[kukac]aldassuli.hu
Mikes Viktóriatanító
ének-zene
2.b
3.a
minden hétfő 5. óra mikes.viktoria[kukac]aldassuli.hu
Nemesné Szentpétery Melittatanító
4.a osztályfőnöke
munkaközösség-vezető
4.a minden hónap utolsó csütörtök 3. óra szentpetery.melitta[kukac]aldassuli.hu
Németh Juliannatanító
intézményvezető-helyettes (alsó tagozat)
1.ctelefonos egyeztetés alapjánnemeth.julianna[kukac]aldassuli.hu
Novák Judittestnevelés
7.c osztályfőnöke
munkaközösség-vezető
5.c
6.c
7.ac
minden hónap első hétfő 4. óra novak.judit[kukac]aldassuli.hu
Palko Lászlómatematika
8.a osztályfőnöke
4.c
5.bc
7.bc
8.a
minden hónap első hétfő 5. óra palko.laszlo[kukac]aldassuli.hu
Rácz Ildikómatematika
6.a osztályfőnöke
3.c
6.ac
7.a
8.b
minden hónap első péntek 3. óra racz.ildiko[kukac]aldassuli.hu
Rigler Mariannamagyar nyelv és irodalom7.b
8.b
minden hónap első hétfő 2. óra rigler.marianna[kukac]aldassuli.hu
Selmeczi-Kovács Andreaangol
etika/hit- és erkölcstan
5.a osztályfőnöke
2.ac
4.d
5.a
6.a
7.a
8.a
minden hónap első hétfő 2. óra selmeczi-kovacs.andrea[kukac]aldassuli.hu
Szabados Kingatanító
4.b osztályfőnöke
4.b minden hónap első kedd 4. óra szabados.kinga[kukac]aldassuli.hu
Szabóné Sárközi Mártamatematika8.cd minden kedd 4. óra sarkozi.marta[kukac]aldassuli.hu
Szilágyi Krisztinabiológia
természetismeret
etika/hit- és erkölcstan
5.abc
7.a
8.bc
minden hónap első péntek 6. óra szilagyi.krisztina[kukac]aldassuli.hu
Takács Lucatanító
2.a osztályfőnöke
2.a minden hónap első hétfő 4. óra takacs.luca[kukac]aldassuli.hu
Tarjányiné Vajdai Adrien technika5.abc
6.abc
vajdai.adrienn[kukac]aldassuli.hu
Török Ildikótörténelem5.abc
6.a
7.bc
8.bcd
minden hónap első péntek 4. óra torok.ildiko[kukac]aldassuli.hu
Vági Dóratanító1.c
4.b
minden hónap első kedd 5. óra vagi.dora[kukac]aldassuli.hu
Vágó Lauratanító
1.c osztályfőnöke
1.c minden hónap első hétfő 5. óra vago.laura[kukac]aldassuli.hu
Valis Eszterinformatika
6.b osztályfőnöke
4.cd
5.abc
6.abc
minden hónap első kedd 2. óra valis.eszter[kukac]aldassuli.hu
Varga Mónikatanító
ének-zene
pedagógia
intézményvezető
3.c
4.c
minden hónap szerda 1. óra varga.monika[kukac]aldassuli.hu
Vörös Tündemagyar nyelv és irodalom
történelem
7.a osztályfőnöke
6.b
7.ac
minden hónap első szerda 5. óra voros.tunde[kukac]aldassuli.hu
Wágnerné Kiss Melindatanító
munkaközösség-vezető
3.a minden hónap első hétfő 4. óra kiss.melinda[kukac]aldassuli.hu
Zatykó Sáraangol2.abc
3.a
4.a
5.c
minden hónap első szerda 5. óra zatyko.sara[kukac]aldassuli.hu
Zsoldos Krisztiánmatematika
intézményvezető-helyettes (felső tagozat)
6.b telefonos egyeztetés alapján zsoldos.krisztian[kukac]aldassuli.hu

vissza az oldal tetejére


Hit- és erkölcstan

felekezetekHitoktató neveérintett évfolyamok
római katolikusNényei Noémi8.
római katolikus Weiszné Dobai Monika2. 3. 6. 8.
római katolikus Tóth László Jánosné1. 4. 5. 7.
római katolikus Ambrus Beáta2. 3.
reformátusBihari Andrea2. 3. 6. 8.
református Csabai Ágnes1. 4. 5. 7.
evangélikusKovács Kata2. 3. 4. 5. 6. 7.
izraelita hitközségRapi-Legény Zsuzsa3. 5. 6. 8.
unitáriusAlbert Nagy Ákos8.
unitárius Nagy Zsuzsanna4. 5.
hit gyülekezeteSzabados Márk3.

A Hittan nyilatkozat ide kattintva letölthető (letöltés után a dokumentumban található logó, vízjel szerűen lesz látható, nem lesz zavaró a nyomtatvány kitöltésekor).

A katolikus hittan tájékoztatóját ide és ide kattintva olvashatják.

A buddhista hittan tájékoztatóját ide kattintva olvashatják.

Az evangélikus hittan tájékoztatóját ide, ide és ide kattintva olvashatják.

Az unitárius hittan tájékoztatóját ide kattintva olvashatják és ide kattintva nézhetik meg a tájékoztató videót.

vissza az oldal tetejére


Könyvtár – Tankönyvek

Az Áldás Utcai Általános Iskola könyvtárának ismertetője ide kattintva olvasható.

A könyvtár nyitvatartási rendje:

Hétfő9:50-14:30
Kedd9:30-13:30
Szerda9:50-14:40
Csütörtök9:50-14:20
Péntek9:30-13:30

Mindig a 2. óra utáni szünetben nyit, viszont hétfőn, szerdán és csütörtökön csak a kicsöngetés után 5 perccel!

Az iskola könyvtárosának általános könyvajánlója ide kattintva olvasható. Évfolyamomként részletesen pedig az évfolyam nevére kattintva.

vissza az oldal tetejére


Diákélet

Karácsonyi adományozás

A 2020. decemberi karácsonyi adománygyűjtésről ide kattintva olvashatnak.

Papírgyűjtés

A 2020. szeptemberi iskolai papírgyűjtésről ide kattintva olvashatnak. Olyan nagy sikere volt iskolánkban a papírgyűjtésnek, hogy 1909 kg gyűlt össze. A részletes eredményről ide kattintva tájékozódhatnak.

vissza az oldal tetejére


Sportélet

vissza az oldal tetejére


Szakkörök

A 2020/2021-es tanév I. félévének szakkörei ide kattintva találhatók.

vissza az oldal tetejére